Ga direct naar
Inhoud

20 studenten ontvangen diploma tweedegraads bevoegde leraar

dinsdag 27 september 2011 15:29 Twintig studenten hebben hun diploma als tweedegraads bevoegd leraar ontvangen. Tijdens een diplomering “waar je geen nummer bent”.

In een goed gevulde aula werden zij toegesproken door P.M. (Piet) Murre, manager van de lerarenopleidingen voortgezet onderwijs van Driestar Hogeschool, en de studieleider van hun eigen opleiding. In het openingswoord wees Murre op Huram Abi, de wijze en bekwame allochtone bouwer, die de Israëlitische koning Salomo kreeg van de koning van zijn buurland. Zo kunnen wij ook veel leren van seculiere denkers en onderzoekers over onderwijs. Aangehaald werden zeven statements van de Amerikaan Ken Bain. Een goed docent kent zijn vakgebied extreem goed, laat een sterk vertrouwen zien in het kunnen van zijn studenten, leest breed, is zelf ook een lerende. Als christen-docent is het tegelijk van groot belang om met een Bijbelse inkadering om te gaan.

De studieleiders spraken de afgestudeerden toe. Persoonlijke herinneringen werden opgehaald en typeringen gegeven. Na afloop vertelden diverse aanwezige vrienden en familieleden dat ze juist dat persoonlijke erg gewaardeerd hadden. ‘Je bent geen nummer’. En dat was voor ons een opsteker.

«Terug

Share |

Archief > 2012

mei

april

maart

februari

januari





Snelkoppelingen